Czy można ćwiczyć po złamaniu kości promieniowej?

Witam prosze o pomoc3 tygodnie temu mialem operacje wstawiali mi plytke a rozpoznanie to zlamanie wielofragmentowe czesci dalszej kosci promieniowej lewej .czy moge juz ta reke troche cwiczyc?chociaz palce pileczka?dodam ze nie mam ani gipsu i szyny .szwy sciagniete 4dni temu.wizyta u ortopedy dopiero za 2 tygodnie bardzo prosze o porade i czy mozna z taka plytka zyc.

Lek. Tomasz Budlewski

Kozna żyć proszę spokojnie poczekać do wizyty u ortopedy kierowac się jego zaleceniami . A czy przed zabiegiem nie było mowy o rehabilitacji ?