Czy można donosić ciążę na zestawie leków przy allo-mlr 10 %?

Czy można donosić ciążę na zestawie leków przy allo-mlr 10 %? Witam jestem po dwóch poronieniach w 5tc. Wykonałam badanie allo-mlr wynik to 10.5% zostałam zakwalifikowana do szczepień limfocytami męża jednak nie jest to metoda 100% czy mogę donosić ciąże bez szczepionek a na zestawie jakiś leków ? Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego. Jeżeli byłaby taka możliwość to na pewno zostałaby ona pani zaproponowana