Czy można jakoś zlikwidować tę bliznę?

Dzień dobry. Mam odkąd pamiętam problem z opryszczką. Co jakiś czas się pojawia. Brałam zapisany przez lekarza acyklowir w tabletkach, a do tego używam go też w maściach, trochę łagodzi przebieg, ale jednak niestety ciągle to powraca. Około rok temu bardzo mnie obsypało, miałam całe usta po prawej stronie i nos w opryszczce. I od tej pory mam po prawej stronie na ustach bliznę. Co ciekawe, wirus ZAWSZE pojawia się w miejscu blizny. Co to oznacza? Czy można tą bliznę zlikwidować jakimś sposobem?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl