Czy można kontynuować stosowanie leku Sulpiryd 50mg?

Dzien dobry biorę lek Sulpiryd 50mg rano i w południe ok. 3tygodni ponieważ mam nerwice somatyczna. Na początku biorąc go był lęk ale miałem chęci aby coś robić a dziś wyciszyl mnie tak że nie mam lęku ale brakuje chęci żeby cokolwiek robić. Boję się czemu tak jest? Czy można kontynuować dalej ten lek?

Dzień Dobry Panu,

Domniemam, że to pierwszy farmaceutyk w Pana leczeniu.
Zaprezentowane przez Pana symptomy proszę skonsultować z Lekarzem prowadzącym.

Z mojej strony zachęcałbym Pana, do podjęcia psychoterapii (równolegle) z farmakoterapią, która nie powoduje efektów ubocznych.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605