Czy można łączyć Clatrę i Doxepin?

Jestem po 3 anafilaksjach w ciągu 4 dni (1,5 roku temu) z niewiadomych przyczyn.W marcu historia się powtórzyła, ale bez wstrząsu, pomógł Dexaven 8mg.Robiłam testy z krwi,wyszła lekka alergia na pyłki drzew,ale objawy są tak mocne,że aż dziwne,ze testy wyszły tak słabo.Biorę 5mg Encortonu/dobę miesiąc i 5 dni, od pięciu dni schodzę z dawki. Mam nerwicę,biorę Doxepin 25mg wieczorem.Lekarz kazał mi zacząc brać Clatrę wieczorem w momencie schodzenia z dawki Encortonu.Można łączyć Clatrę i Doxepin?

Dzień dobry,

jako psycholog nie mogę się w taki sposób wypowiadać w kwestiach medycznych, ale jeśli ma Pani wątpliwości, to proszę skonsultować to z innym lekarzem.

Pozdrawiam.
zajaczkowski-psychoterapia.pl