Czy można łączyć stosowanie Chloprothixen z Tamoxifeną?

od pół roku biorę tamoxifen po usunięciu guza piersi i radioterapii psychiatra przepisał mi tianesal i chloprothixen czy można je brać przy tamoxifenie

Pytanie powinna postawić Pani psychiatrze podając na wizycie leki, które Pani bierze. Jako włączający kolejny lek jest za to odpowiedzialny.

Na temat jakichkolwiek leków stosowanych obok tamoxifenu należy koniecznie porozmawiać z lekarzem onkologiem, pod którego opieka Pani się znajduje. Stosowanie zależy od dawek jakie zalecił psychiatra.