Czy potrzebuję poprawić odporność po chemioterapii?

Jestem po operacji piersi. Chemia nie potrzebna. Jeszcze mam 10 radioterapii w sumie 36. I następnie Tamoxifen Al 20 5 lat. Pytałam czy nie potrzebuję poprawić odporności odpowiedź wyniki mam dobre . Pytałam o sok z gravioli ? 0 odpowiedzi. Mieszkam we Frankfurcie . Słyszałam o b17, o curcumie, ale oni na to nie stawiają. Mam znajomą ktora miała przed 4 laty takie same leczenie i właśnie teraz miała już guza w drugiej piersi . Chemia,operacja i razem ze mną radioterapię. co mam robić.

Witam , proponuję słuchać zaleceń onkologów prowadzących i NIE podejmować żadnych działań terapeutycznych na własną rękę- to może zaszkodzić!!! z.żurawski