Czy można łączyć z wymienionymi lekami ten lek?

czy brintellix to lek bardziej skuteczny od bioxetinu w leczeniu depresji u osób starszych. Czy można łączyć z wymienionymi lekami lek Preato i jakie są jego właściwości.

Witam! Brintellix jest lekiem znacznie "młodszym" od Bioxetin, czyli powinien być nowocześniejszy. Jednak po Aspirynie, która ma ponad 100 lat widzimy, że wiek nie musi wpływać na jakość. Każdy lek ma swojego "odbiorcę". Jeżeli chodzi o przyjmowanie w tym samym czasie Preato (jest to Pregabalin), t nie ma przeciwwskazań - leki te nie wchodzą ze sobą w niebezpieczne reakcje. Powodzenia W. Luczkowski.