Czy można mieć chorą tarczycę przy wynikach anty-TPO 1,61, TSH 2,238?

Witam. Czy można mieć chora tarczyce przy wynikach anty-TPO 1,61, TSH 2,238? Tydzień temu TSH wynosiło 4,70. W ciągu 5 miesięcy miałam robione dwie tomografie z kontrastu,od dwóch miesięcy mam widocznie powiększony prawy płat tarczycy. Od 3 miesięcy mam silne bóle w szyi z prawej strony z uciskiem.. Kardiolog stwierdził u mnie krążenie hiperkinetyczne.Mam częste zawroty głowy, zasłabnięcia i silne bóle głowy od kilku miesięcy. Przytyłam, szybko się mecze mam duszności, przyspieszone tętno <90.

Renata GrzechociĹska

Może występować wole tarczycy, które nie powoduje zmian hormonalnych. Sugeruję wykonać USG tarczycy.