Czy można nosić lekarstwo w zębie przez pół roku?

Mieszkam w Australii i leczenie zębów jest tutaj bardzo drogie. 2 m-czy temu wyleczyłam dolną siódemkę z duża dziura. Wszytko było ok, obeszło się bez leczenia kanałowego, do teraz. 1 stycznia ząb zaczął bolec niemilosciernie.Byłam dzisiaj u lekarza i okazało się, ze ząb jest martwy.Mam teraz lekarstwo i dokończyć leczenie za 2 tygodnie. Jednak będzie mnie to kosztować w AU 4000$ wraz z koronką. Chce wrócić do Polski w sierpniu. Czy mogę "donosić" to do tego czasu? Nie stać mnie na taki koszt:(

Bez oceny radiologicznej precyzyjna porada jest niemożliwa.Leczenie zęba prawdopodobnie trzeba będzie kontynuować w miejscu pobytu natomiast z odbudową protetyczną można poczekać do sierpnia.