Czy można odstawić kule 3 tygodnie po rekonstrukcji więzadła?

witam ..jestem 3 tyg po rekonstrukcji wiązadła acl czy mogę już odstawić kule i stabilizator czuję się dobrze kolano mam troszke opuchnięte nie mam pełnego wyprostu ale pracujemy nad tym z rehabilitantem po jaqkim czasie bedzie wiadomo że przeszczep sie udał ..dziękuje za odpowiedz

O tym decyduje zazwyczaj chirurg operujący. Ja zwykle dopuszczam chodzenie bez kul po 3 tygodniach, jeśli pacjent odzyskał dobrą kontrolę mięśniową i pełny wyprost. Jesli nie ma wyprostu, to nie pozwalam,.