Czy można osiągać orgazm bez wejścia penisa do pochwy?

Witam. Jestem w 30 tygodniu ciąży. Mam problemy z przodującym łożyskiem które się lekko odkleja więc zalecenie lekarza brzmi zero współżycia. Mam tylko jedno pytanie czy chodzi o samo wkładanie członka w pochwę czy tez o dostanie orgazmu? Czy można mieć w takiej sytuacji orgazm bez ingerencji członka? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Osobiście na Pani miejscu unikałbym obu sytuacji. Pozdrawiam!