Czy można pomylić boleriozę z nerwicą?

Witam. Mam 30 lat. Od ponad 10 lat mam nerwice lekowa z atakami paniki. Lecze sie farmakologicznie i zaczalem chodzic na terapie. Ostatnio nurtuje mnie temat boleriozy... Nie pamietam zebym kiedykolwiek byl ugryziony przez kleszcza albo zebym cos zauwazyl... moje pytanie brzmi: czy jest sens robienia badania na bolerioze? Pytam bo boje sie ze moze przeoczylem ugryzienie kleszcza a moje dolegliwosci od 10 lat to nie nerwica. Prosze o porade.... wiem ze to dosc naciagana teroria ale czy mozna pomylic bolerioze z nerwica? Czy mimo wszystko powinienem wykonac to badanie?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Z Pana relacji wynika, ze ma Pan zdiagnozowaną nerwicę lękową przez Lekarza oraz jest w terapii (psychoterapia) - tak więc nie ma powodu do zaniepokojenia.

Zalecam Panu jednak skonsultowanie Pana wątpliwości z Lekarzem prowadzącym oraz z Terapeutą.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605