Czy można pozbyć się tych nici?

Dzień Dobry Mam wielką prośbę żeby mi ktoś udzielił jakiejkolwiek odpowiedz Przed 9 dniami zrobiłam nici 6d po cztery na każdą stronę mam wcięcia gdzie przechodzą nici i są widoczne policzki podniosło strasznie w górę czy jest nadzieja żeby jakoś to usunąć lub rozpuścić Z góry dziękuje jakąkolwiek odpowiedz

Dzień dobry, nici można usunąć nieinwazyjnie wykonując zabieg falami radiowymi, które przyspieszają ich rozkład. Można je również wyciągnąć. Powinna Pani także skonsultować się ze specjalistą, który zabieg wykonywał i osoba ta powinna rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin