Co zrobić, aby pozbyć się tych włosków?

W listopadzie usuwałam laserowo (u dermatologa) wypukły pieprzyk na brodzie. Z pieprzyka wyrastały włoski. Pieprzyk ładnie usunięto, zagoiło się, ale włoski zaczęły odrastać. Dermatolog zalecił poprawę usuwania laserem głębiej, aby dotrzeć do mieszków włosowych. Tydzień temu wykonał kolejny zabieg laserem, ale niestety już teraz widzę, że włoski wciąż rosną. Czy ma sens dalej poprawiać? Co zrobić, aby się tych włosków pozbyć raz na zawsze?

Dzień dobry, zabieg laserowego usuwania włosów wymaga kilkukrotnego powtórzenia w określonych odstępach w zależności od partii ciała ponieważ uszkodzeniu ulegają jedynie włosy w fazie anagenu czyli wzrostu. Efektywność zależy również od koloru, grubości i głębokości włosów a także umiejętności, wiedzy operatora i sprzętu.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin