Co mam zrobić z wrastaniem włosków na brodzie?

Dzień dobry! Mam podwójny problem. Zaczęły mi rosnąć włoski na brodzie. Zaczęły wrastać, co spowodowało stan zapalny, czego następstwem jest bordowe przebarwienie. Nie widzę innego wyjścia niż jakiś rodzaj depilacji laserowej. Myślałam, że najpierw uda mi się ten obszar skóry doprowadzić do względnej normalności, jednak widzę, że to niemożliwe, ponieważ te wstrętne włoski i konieczność ich golenia powodują ciągłe podrażnienia. Czy możliwe jest przeprowadzenie zabiegu w takich przypadku? Proszę o pomoc. bo dosłownie odbiera mi to chęć do życia. Nie mam siły czekać już dłużej niż do tegorocznej jesieni. Oczywiście wybieram się na konsultację lekarską, jednak strasznie boję się zawodu i najpierw chciałabym zorientować się, czy takie przypadki możliwe są do rozwiązania, żeby oszczędzić sobie rozczarowania i załamania nerwowego. Pozdrawiam

Dzień dobry, na wrastajace włoski najlepszym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa o ile włoski nie są jasne czy siwe.

Depilacje laserową można wykonać nawet w momencie, gdy włoski wrastają.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin