Czy można pracować przy komputerze chorując na padaczkę?

Choruje na padaczkę od 16-go roku życia. Caly czas biorę leki. Ostatni atak miałam 6 lat temu. Neurolog zaproponował mi powolne odstąpienie leków. Ja jednak dla własnego dobrego samopoczucia nie chcę. Od 1 czerwca podejmuje nową pracę, praca przy komputerze. Czy w takim przypadku będzie ona jakimś przeciwskazaniem biorąc pod uwagę moją chorobę. Nie byłam jeszcze u lekarza medycyny pracy.

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie sądzę jeżeli leczenie jest dobrze tolerowane i są dobre efekty.

Witam!
Jeżeli Pani padaczka nie jest światłoczuła to nie widzę większych przeciwwskazań.
Wskazane EEG z ew. prowokacją bezsennością. Zwrócić uwagę na próbę stroboskopową!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.