Czy ze zdiagnozowaną padaczką skroniowo-czołową można pracować przy komputerze?

Witamy, Od 10 lat choruje na padaczkę. Były tylko dwa ataki. Niedawno dostałam pracę przy komputerze. Eeg głowy wykrylo padaczke skroniowo -czołowa. Ostatnie Eee glowy pokazało że na tle prawidłowej czynności podstawowej zarejestrowano dwukrotne uogolnione napędowe jednosekundowe wyładowania dał ostrych i zespołów fala osta fala wolna 4-4.5 c/A o podwyższonym woltazu. Czy powinnam pracować przy komputerze. Dodam.że jest to praca codziennie po 8h.

Miała Pani dwa ataki padaczki w ciągu 10 lat ! W jakich okolicznościach ??? Czy ataki padaczki były sprowokowane głodem, bezsennością, alkoholem ?? Jaki wywiad , inne problemy zdrowotne, zaburzenia hormonalne etc ??? Jakie wyniki labor, elektrolity ?? Jaki tryb życia, aktywność , nastrój, sen, waga , dieta ? Najważniejszy stan Pacjenta, wywiad chorobowy, objawy neurologiczne, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki laboratoryjne. Jakie leczenie ??? Opis EEG do interpretacji klinicznej : " EEG głowy wykrylo padaczke skroniowo -czołowa. Ostatnie EEG glowy pokazało że na tle prawidłowej czynności podstawowej zarejestrowano dwukrotne uogolnione napadowe jednosekundowe wyładowania fal ostrych i zespołów fala osta fala wolna 4-4.5 c/A o podwyższonym woltażu. " , do obejrzenia zapis EEG, Jak zapis po prowokacji Hw Fs ??? . Obecnie prawie każda praca związana z użyciem komputera, ale ekrany ciekłokrystaliczne; można stosować też okulary antyodblaskowe... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna!. Pozdrawiam i zapraszam.