Czy można stosować Cyclonaminę przy wkładce Mirena?

Dzień dobry Pytanie: czy w celu zwiększenia komfortu pobytu na wakacjach za granicą (np. umożliwienie kąpieli w morzu), mogę dla zahamowania okresowego krwawienia - przyjąć Cyclonaminę? Dostałam ją kiedyś od lekarza jako środek awaryjny na wypadek obfitego krwawienia, ale nie wiem, czy mogę ją przyjąć także przy np. krwawieniu małym czy też plamieniu. Mam założoną hormonalną wkładkę Mirena. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u ginekologa i odpowiednie postepowanie terapeutyczne