Czy można stosować kreatynę z lekami?

Witam mam 25 lat. Aktualnie ćwiczę na siłowni i przyjmuję kreatynę (tylko w dni ćwiczące - łącznie 10 gram trzy razy w tygodniu). Z pewnego powodu zostały przepisane mi leki : prostamol uno, Trimesan, Dicloberl, oraz Volatren i moje pytanie brzmi: "Czy mogę bez obawy przyjmować leki jak i kreatynę?" Obawiam się o nerki/wątrobę. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam !

Radziłbym na okres przyjmowania leków zrezygnować ze stosowania suplementacyjnego kreatyniny, aby nie zwiększyć prawdopodobieństwa powikłań związanych z przyjmowanymi lekami.