Czy można stosować krem na porost piersi przy niedoczynności tarczycy?

Czy moge stosować krem na porost piersi typu faboulus breast jeżeli mam niedoczynność tarczycy i czy ewentualnie mogłabym przyjmować takie tabletki.Nie wiem czy tak można ,ponieważ to jest ingerencja jednak chyba w hormony, ja mam w normie teraz hormony tarczycy ale chciałam się zapytać czy to by bylo bezpieczne zwłaszcza dla mnie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy wpierw wykonać diagnostyke hormonalna a następnie odpowiednie leczenie