Czy można usunąć takie blizny?

Dzien dobry chcialbym sie zapytac czy jest mozliwosc usuniecia blizn malych bialych punktow po przeszczepie wlosow . Bardzo zaluje swojej decyzji ktora podjalem I chcialbym wrocic do sciannia na 0 ale nie moge poniewaz te kropki sa oktolne a lekarz mowili ze nie zostawia zadnych blizn to jest klamstwo nie dajcie sie oszukac . :(

Dzień dobry Panu,

zalecam, aby zgłosił się Pan do lekarza dermatologa w celu zbadania blizn. Dopiero po zobaczeniu blizn lekarz będzie w stanie zalecić odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,

Dr Izabela Lenartowicz