Co mam zrobić z taką raną po usunięciu pieprzyka?

Witam 10 grudnia miałam wyciety pieprzyk. Wczoraj zdjeli mi szwy. Gdy wróciłam do domu chciałam przemyć oktaniseptem. Jak zdjełam opatrunek się przeraziłam. Rana sie otworzyła ale miała strup i nic nie leciało. Była sztywna. Dzisisj o 7 wstałam i znowu zdjęłam opatrunek ale zauważyłam że na ranie zbiera sie ropa. Oczyściłam rane, przemyłam oktaniseptem i zakleiłam. Nie wiem co dalej robić. Czy mam zastosować opatrunki żelowe czy cały czas czyścić ta rane ? Jestem po zabiegu usuniecia tarczycy i węzłów chłonnych. Wycieli mi pieprzyk w trakcie operacji.

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza, aby mógł obejrzeć Pani zmianę. Po zbadaniu będzie mógł zalecić dodatkowe postępowanie terapeutyczne.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz