Czy można uzyskać zarost na policzkach równomierny?

Słaby zarost Mam 26 lat, pod koniec roku skończę 27 lat. Mój problem tkwi w zaroście, właściwie w jego nierównomiernym wzroście. Wprawdzie wąsy i zarost na brodzie jest gęsty i ciemny, lecz na policzkach bardzo rzadki, kępki pojedynczych włosów. Nadmienię, że ojciec na twarzy ma zarost równomierny i gęsty. Czy taki stan rzeczy kwalifikuje się do leczenia, czy w efekcie można uzyskać zarost na policzkach równomierny?

Lek. Michał Lenard

Obecny stan nie jest wskazaniem do leczenia. Są to cechy zmienne osobniczo - u każdego może być inaczej. Z czasem zarost może się rozłożyć równomiernie. Pozdrawiam!