Czy można wstawić implanty zębowe po ekstrakcji szóstek i sódemek?

Witam! Jestem już ku końcowi leczenia moich zębów tylko niestety 3 mi brakuje bo musiałam mieć je wyrywane i tu moje pytanie czy jest szansa na wstawienie brakujących zębów od czego jest to zależne? Mam rocznikowo 26 lat. Są to zęby na dole ząb 6 po lewej i po prawej na dole ząb 7 oraz ząb 8 pozdrawiam Magda

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl