Czy w tym wypadku da się wstawić implanty?

Szanowni Państwo, niecałe dwa lata temu musiałam usunąć kilka zębów. Obecnie wygląda to tak: w górnej szczęce po prawej stronie brak 5,6,7, a 4 się ułamała i została nadana aby nie trzeba było wyrywać. Na dole z kolei po lewej stronie brak brak 6 i 7 a 5 urosła bokiem. Po wyrwaniu zębów dziąsła zdążyły opaść i zastanawiam się czy skoro żeby gotykają już miejsca dziąsła i nie ma już między nimi przerwy czy da się wstawić implanty lub protezy aby podnieść to co opadło? Mam 30 lat... Zęby bardzo słabe.

Konieczna jest pełna diagnostyka w gabinecie oraz wykonanie tomografii komputerowej aby ocenić stan kości. Dopiero wtedy będzie można odpowiedzieć na pytanie co i w jaki sposób można odbudować. W większości przypadków da się odbudować kość i docelowo wykonać odbudowę na implantach ale niekiedy to może potrwać ponad 2 lata do pełnej rehabilitacji.