Czy da się wstawić implanty?

Proszę o pomoc. Nie mam dwóch piątek na dole. równo 2 lata (w drugiej przez około rok czasu był tylko złamany korzeń który został usunięty dopiero teraz). Czy da się wstawić implanty? pewnie kość mi już zanikła. w tej drugiej lekarze mi mówią że jest problem bo się wysuwa górna 6. ponoc brak miejsca na dole. co robić? musi byc jakies rozwiązanie. czy ta 6 mi po prostu sama wypadnie jak jeszcze pare miesięcy nic nie zrobie?lewa strona ponoć miejsce ma. pozdrawiam ze szczecina i prosze o rady

Witam,

Pana przypadek wymaga bezpośredniego badania jamy ustnej i indywidualnego zaplanowania leczenia. Im szybciej wykona się implant od czasu usunięcia zęba tym lepiej,prościej i taniej. Po dłuższym czasie od usunięcia zęba często wprowadzenie implantu staje się bardziej skomplikowane i wymaga np zabiegów rekonstrukcji kości. Pozdrawiam, lek. dent Tomasz Herczakowski