Czy mogę zrobić implanty?

Witam. Mam 25 lat i od młodych lat panicznie bałem się dentysty kiedy za dziecka ulamaly mi się jedynki i do tej pory przez te kilkanaście lat zepsuły mi się zęby doszczednie , do takiego stopnia że mam zaledwie 6 zębów jeszcze całych , na dole w różnych miejscach a cała góra jest zepsuta że zostały same odłamki,ostatki po zębach stałych. Mam możliwość zaciągnięcia dużej kwoty aby przeznaczyć na zęby ale nie wiem czy implanty będą dobre tym bardziej że po tych kilkunastu latach kości pewnie zanikły . Nie wchodzi w grę proteza z tak zwanym podniebieniem. Jakie zęby mógłbym zrobić w jak najkrótszym czasie i żeby wygladaly w miarę naturalnie .

Konieczne jest wykonanie tomografii komputerowej i ocena stanu kości. Nawet duże braki kostne da się odbudować, wszystko zależy od czasu i możliwości finansowych. Im mniej kości tym dłużej będzie trwało leczenie. U niektórych Pacjentów kość zanika wolno i mimo wielu lat od usunięcia zębów jest możliwość wszczepienia implantów bez dodatkowych zabiegów odbudowy kości. Wszystko będzie można ocenić podczas konsultacji w gabinecie.