Czy można wyleczyć się z nużeńców?

Dzień Dobry! Czy można wyleczyć się z nużeńców.Mam wynik z bakteriologii.Zastosowałam maść ,płyn i chusteczki z Demoxoft.Nadal jednak pieką mnie oczy ,a rano mam zaklejone wydzieliną .W kącikach oczu mam czerwone i piekące,brzegi powiek rano są grube i czerwone.W ciągu dnia to znika.P.okulistka nie dała mi żadnych porad.Kazała kupić tylko Demoxoft.Czy nie ma na to innej rady.Trwa to juz od prawie roku,a leczę się od maja.Dziękuję za odpowiedź.Barbara

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.