Czy można zajść w ciążę przez petting w ubraniu?

Jestem dziewczyną i mam 18 lat. Uprawiałam stosunek oralny z partnerem. Byłam ok tydzień po rozpoczęciu miesiączki. Miesiączkuję nieregularnie (co 28- 30 dni). Polegał on na ocieraniu się narządami płciowymi. Ja miałam rajstopy i majtki, on majtki. Jego sperma znalazła się na jego majtkach. Na mojej bieliźnie też był śluz. Częściowo mój, ale niewykluczone, że także partnera.
Czy mogę być w ciąży?

Witam serdecznie!

W opisywanym przypadku nie ma możliwości zajścia w ciążę. Takie ryzyko istnieje jedynie w sytuacji kontaktu spermy lub preejakulatu (choć tu znacznie mniejsze) w okolicach dróg rodnych. W przypadku pozostawania w bieliźnie odzież stanowi wystarczającą ochronę.

Pozdrawiam.