Czy można założyć aparat ortodontyczny?

Witam, mam zęba na podniebieniu, który "wypycha" innego zęba do przodu przez co utworzyła mi się szpara . Obok zęba, który jest wypychany jest mleczak. Czy w tym przypadku istnieje możliwość tylko wyrwania mleczaka i założenia aparaty ortodontycznego czy też istnieje inna alternatywa w tym przypadku?

Po usunięciu zęba mlecznego warto skonsultować się ze specjalistą ortodontą by ocenić w jaki sposób najlepiej sprowadzić ząb z podniebienia do łuku zębowego. Najczęściej w przypadku zęba na podniebieniu faktycznie konieczne jest leczenie ortodontyczne aparatem stałym