Czy można zastosować plastry na odciski na gojące się pęcherze?

Dwa dni temu nowe buty bardzo mocno obtarły mi pięty. Stosowałam specjalne plastry na pęcherze i maść tribiotic. Rana boli tylko podczas zgięcia nogi, bo pęka. Wczoraj zauważyłam że z rany zwłaszcza po kąpieli wypływa żółto biały płyn. Nie boli, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Mogę te rany zakleić plastrami na odciski marki compeed?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Plastry lepiej stosować w trakcie noszenia obuwia. W czasie gdy Pani odpoczywa (np. podczas snu) lepiej zostawić to miejsce niezaklejone.