Zimne stopy przy słabym krążeniu a stosowanie plastrów na odciski

Witam. Często marzną mi stopy i wydaję mi się że mam słabe krążenie. Chciałabym kupić plastry na pęcherze po sylwestrowej imprezie mam ich pełno :) stosując marki Scholl nie można mieć słabego krążenia, czyli bezspornie nie mogę ich stosować ? Koleżanka mi polecała je, a sama mam krem na popękane stopy tej marki dlatego jednak chciałabym zaryzykować, czy mogę ?

Witam! Jeśli nie ma Pani typowych objawów niewydolności serca w postaci obrzęków kończyn dolnych, zmniejszonej tolerancji wysiłku czy duszności nie ma przeciwwskazań do stosowania tego rodzaju plastrów.