Czy można zatrzymać wytrysk?

Czy można w jakiś sposób zatrzymać wytrysk? Np. uciskając cewkę moczową od dołu tuż przed wytryskiem? Ewentualnie jak to zrobić? Bądź wprowadzając cewnik bądź coś do cewki na kilka (5 cm bądź głębiej)? Jakie mogą być tego skutki?
ponad rok temu

Witam!

Najlepszą metodą walki z przedwczesnym wytryskiem są ćwiczenia. Polegają one m.in na próbach zatrzymywania  oddawania moczu w trakcie mikcji. Dodatkowo, można stosować stosunek przerywany, polegający na wysuwaniu członka z pochwy w momencie wysokiego podniecenia.

Jeżeli ćwiczenia nie pomogą sugerowałabym udać się na konsultację psychologiczną lub seksuologiczną, która wykluczy podłoże psychogenne.

Ze względu na duże ryzyko uszkodzenia cewki lub wywołania infekcji zdecydowania odradzam wkładania ciał obcych do cewki moczowej.

Pozdrawiam