Czy można złagodzić dolegliwość, stosując Flexus Fluid zastrzyk?

Witam! Mam 61 lat jestem kobietą i czekam na wymianę stawu biodrowego pod koniec tego roku. Występuje potworny ból w nocy i dzień. Pytanie ,czy można złagodzić dolegliwość stosując Flexus Fluid zastrzyk. 0,01g/2,5ml 3x co tydzień, jaki czas nie wolno przed operacją tego robić. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz. Dorota

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy i kierowac się jego zaleceniami