Czy MRI z kontrastem jest w stanie wykryć ogniska demielinizacyjne w mózgu?
Witam, Czy MRI z kontrastem jest w stanie wykryć ogniska demielinizacyjne w mózgu na kilka miesięcy przed pierwszymi objawami SM? Czy tego typu ogniska powstają wraz z objawami?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby były objawy zmiany muszą powstać trochę wcześniej. A dlaczego ma Pan takie obawy? Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu neurologicznym będzie można coś więcej powiedzieć