Czy mrowienie ręki to rzut SM?

10lat temu odebralo mi mowe i znaleziono cos w glowie robiono mi trepanacie a prubke zbadano i w wniku wszlo podeirzenie ropnia mozgu puzniei bylo wszsto dobrze a po 5latach odebralo noge trafilem znow na neurologie i zrobili wester blot i byl dodatni i skierowano na dalszo diagnostyke a tam wykluczono bolerioze a stwierdzono SM podano sterydy i odprawiono do domu a teraz mam bardz dziwne obiawy to pszy schlaniu glow mam prod lewei reki pieczenie nóg w glowie jagby wrzut i problemy z pecherzem czy to jest rzut SM

Rzut SM może potwierdzić tylko neurolog po dokładnym zbadaniu pacjenta. Najlepiej zgłosic sie do swojego neurologa prowadzącego lub do szpitala ze skierowaniem od lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.