Czy muszę brać z drugiego opakowania trzeci plaster?

Witam.tydzień temu w czwartek przykleilam plaster antykoncepcyjny który niestety się odkleił. Przykleilam drugi wiec został mi tylko jeden. I tu moje pytanie. Czy muszę brać z drugiego opakowania Trzeci plaster czy mogę z tego pudełka przykleic ostatni drugi plaster w tym miesiącu i zrobić przerwę?

Skróci Pani cykl nie przyklejając jednego plastra. Ale można tak zrobić. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.