Czy muszę mieć zaświadczenie na te leki?

Witam Od ponad roku zażywam leki antydepresyjne (Oriven ) i doraźnie hydroksyzynę. Czy potrzebuję zaświadczenia od lekarza psychiatry, aby móc bez problemu wwieźć je do Turcji czy nie jest to konieczne? Zaznaczam, że leki prawdopodobnie nie będą w bagażu podręcznym tylko rejestrowanym.

Witam! Przy długotrwałym leczeniu z uwagi na dużą ilość leków, lepiej mieć kartę informacyjną od lekarza leczącego, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów - najlepiej w języku angielskim, lub w języku kraju do którego wyjeżdżamy. Powodzenia W. Łuczkowski.