Czy takie dawkowanie Xanaxu może mi zaszkodzić?

Biorę leki coaxil i mam brać doraźnie xanax 0.5mg. Niestety xanax biorę od dwóch tygodni codziennie a dziś wzięłam o 9 rano i o 19 czy nic mi nie będzie? Czy nie jestem już od niego uzależniona?

Witam! Coaxil jest lekiem p/depresyjnym i nie prowadzi do uzależnienia. Natomiast Xanax jest benzodiazepiną i ma duży potencjał uzależniający. Jak Pani sama zauważyła jest tendencja do zwiększania dawek. Radzę uważać, łatwiej jest uniknąć uzależnienia, niż je potem leczyć! Powodzenia W. Łuczkowski.