Jak leczyć nerwicę u osoby stosującej Tarxene?

Jak leczyć nerwice. Biorę tarxene 5mg teraz 10 mg na noc( od 2 miesiecy). Mam nadal problemy. Nie mam ochoty na jedzenie. Jestem zmęczona. Budzę się ze zwiniętym zoladkiem lub uciskiem w klatce piersiowej.

Witam!
Tranxene jest benzodiazepiną i nie nadaje się do leczenia przewlekłego. Dość szybko może doprowadzić do uzależnienia, jak wszystkie benzodiazepiny i będzie problem "podwójnej biedy" - odstawienie przy uzależnieniu nie jest proste. Proszę skontaktować się z psychiatrą, na pewno Pani pomoże.
Powodzenia
W. Łuczkowski.