Czy problem z oddychaniem jest związany z nerwicą?

Witam. Od dwóch miesiecy mam problem z oddychaniem. Tzn. Czujejak mam zwezone oskrzela czy płuco. Nie moge oddychac buzia do konca nie lapie oddechu az mie serce boli. Z ziewaniem tez mam problem .. Dwa razy juz karetke wzywalam bylam nawet juz w szpitalu na oddziale pulmonologii wykryli lekka astme dostalam wziewy ale nie pomagaly poszlam wiec na kontrole ale pulmonolog powoedziala ze badania w normie i czysto i to nie z astmu. Kazala isc do psychiatry i bylam i ze to nerwica ponoc ale dostalam tabletki i nie daja nic dalej tak samo a ja juz jestem wykonczona bo od dwoch miesiecy nie moge oddychac

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią niepokojące symptomy, wskazują na objawy nerwicowe.

Zalecałabym Pani (do rozważenia) by równolegle z farmakoterapią, podjęła Pani psychoterapię (najlepiej poznawczo-behawioralną) która byłaby dla Pani efektywnym i komplementarnym leczeniem.

Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pani,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605