Dziwne objawy przy nerwicy
Mam pytanie lekarz stwierdzil u Mie nerwice ale . I mam strasznie dziwne obiawy od 2 miesiecy co dziennie mam zawroty glowy takie dziwne drzenia w glowie zaburzenia rownowagi chwianie sie mdlosci to strasznie mi przeszkadza w codziennym funkcionowaniu Milam robiona tomografie morfologie I wyniki wyszly dobrze czy nerwica Moze tak upszykrzyc zycie

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Witam! Objawy nerwicowe mogą być różnorodne i opisane przez Panią, szczególnie przy prawidłowych badaniach dodatkowych, także mogą mieć podłoże emocjonalne. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie badania testowe i zaproponują prawidłowe postępowanie (to jest propozycja na NFZ). Można się bezpośrednio skontaktować z psychiatrą lub psychologiem i będzie to znacznie szybciej. Powodzenia. W. Łuczkowski.