Gdzie szukać przyczyny tych zaburzeń czucia?

Witam mam na imię Agnieszka mam 20 lat od jakiegoś czasu dziwne rzeczy mi się dzieją Zaburzenia czucia bardzo źle się czuje bardzo mam silne mrowienie w rękach jak wychodzę z domu to nie wiem gdzie się znajduję mam dziwne odruchy przy jedzeniu czy dotknięciu

Witam! Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego: porobią odpowiednie badania, konsultacja psychologiczna i zaproponują właściwe postępowanie. Zaburzenia nerwicowe do złudzenia mogą przypominać chorobę somatyczną, ale leczenie jest zgoła odmienne. Powodzenia W. Łuczkowski.