Dlaczego mam ten ból mrowiący w skroniach?

Od jakiegoś czasu mam mrowiący ból głowy, głównie w skroniach, mam także uczucie mrowienia nosa, a czasami "ciągniecie" zatok. Odczuwam także palącą gulę w gardle lub przełyku oraz ciągłe zmęczenie. Trwa to już około 2 miesięcy. Neurolog stwierdził nerwicę, co by się zgadzało, bo miałem parę ataków paniki/lęku.

Witam! Zaburzenia nerwicowe mogą imitować objawy wszelkich chorób somatycznych, lecz leczenie jest całkiem odmienne. Proszę zaufać swojemu lekarzowi. Przy leczeniu tego typu zaburzeń nie wolno zapominać o włączeniu psychoterapii. Powodzenia W. Łuczkowski.