Dlaczego mam ten ból kciuka?
Witam od około miesiąca co jakiś czas boli mnie lewy kciuk dłoni...boli albo mrowi...Czego to może być przyczyną? Czasem boli mnie też lewa ręka i twarz ..jestem bardzo nerwową osobą... gdyż dużo choruje...mam Hashimoto,refluks i arytmię komorową..mam też zwyrodnienia w kręgosłupem szyjnym...neurolog twierdzi,że te bóle nie są od kręgosłupa..Rezonans głowy bardzo dobry. Czy to serce szwankuje? Zaczynam się po ludzku niepokoić,do jakiego lekarza z tym się udać? Mam 39 lat.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Witam! Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych, wędrujących objawach, nadmiernej drażliwości i wrażliwości należy rozważyć emocjonalne podłoże stwierdzanych dolegliwości. Zaburzenia nerwicowe mogą imitować objawy każdej choroby somatycznej, ale leczenie jest całkowicie inne. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą. Leczenie farmakologiczne należy wzmocnić odpowiednio dobraną psychoterapią. Powodzenia W. Łuczkowski.