Dlaczego drętwieje mi ręka i noga?

Dzień dobry Czy drętwienie karku ręki lewej całej lewej nogi i prawej dłoni w nocy może mieć związek ze zwyrodnieniem kręgów szyjnych. Ostatnio noc w noc budzę się cała zdrętwiała.

Witam! Podłoże opisywanych dolegliwości może być nerwicowe. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, porozmawia z Panią psycholog, zrobią odpowiednie testy i jeżeli potwierdzi się przyczyna emocjonalna, zaproponują właściwe postępowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.