Dlaczego mam drętwienie i bóle ręki?

W czwartek pojawiło się u mnie drętwienie całej lewej ręki i jej ból, Położyłam się w nadziei ze mi przejdzie a po godzinie wstałam z bólem kręgosłupa szyjnego w okolicy C7 po lewej stronie. W piątek lekko zaczęła mi tez dretwiec prawa ręka, mam tez lekkie zawroty głowy. Dziś (poniedziałek) odczuwam minimalne drętwienie nóg i oczywiście pozostałe objawy razem z bólem w C7 bez zmian. W sobotę i nd zazylam ketonal forte- bez poprawy a dziś zdecydowałam się na przyjmowanie Aulinu przez tydzień. Czy możliwe ze moje objawy są związane z siedzącym trybem życia lub skolioza obustronna kręgosłupa? Dodam ze w środę i czwartek rano trochę mnie przemrozilo.

Witam! Można podejrzewać podłoże emocjonalne z manifestacją somatyczną. Przemawiają za tym zmiany lokalizacji i jakości doznań. Nie należy zapominać, że emocje (negatywne i pozytywne) wpływają na nasze funkcje. Konsultacja psychologiczna lub e Poradni Zdrowia Psychicznego. Powodzenia W. Łuczkowski.