Czy na początku ciąży można mieć wykonany masaż?

Witam jest prawdopodobne że jestem. w ciąży, 1 może 2 tydzień. Za wcześnie jeszcze na pewny wynik z testu ciazowego. Planujemy z mężem wybrać się na masaż za dwa dni. Obydwoje mamy fizyczną pracę więc nasze mięśnie i głównie plecy aż blagaja o jakiś masaż. Czy jest to bezpieczne gdyby się okazało że faktycznie jestem w ciąży, czy jest to na tyle wczesny etap ze nie wpływa to na możliwość wykonania masażu. Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry, obecny stan należy zgłosić fizjoterapeucie wykonującemu masaż, aby dobrał najbezpieczniejszą technikę masażu dla Pani.

Pozdrawiam serdecznie