Czy na podstawie tych wyników można wykluczyć guza trzustki?

Dzień dobry, 2 dni temu miałam objawy zatrucia: wymioty i biegunka. Pojawił się też ból brzucha i pleców/kl.piersiowej. Lekarz skierował mnie na SOR - podejrzenie OZT. W wynikach badań TBIL 2,5 mg/dl, DBIL 0,7 mg/dl, AMY 62, LIP 26, CRP 34,60, GGTP 38 u/l, ALT 29 AST 24, glukoza 87, W usg zaznaczone drogi żółciowe, z morfologii neuttocytow 72,3 % [morma 34-71.1]. Mam skierowanie do szpitala zakaźnego. Czy na podstawie tych wynikow można wykluczyć najgorsze - guza trzustki?Skąd ta bilirubina ?

Witam , nie potrafię odpowiedzieć na podstawie podanych wyników na pytanie czy można wykluczyć raka trzustki oraz skąd ta bilirubina! Proszę , na spokojnie , czekać na wyniki dalszych badań! z.zurawski